Sidang Pengarang Harian Metro



Datuk Yushaimi Maulud Yahaya

Ketua Pengarang NSTP


Tuan Mohd Asri Tuan Hussein

Pengarang Kumpulan Harian Metro
asri_hussein@mediaprima.com.my


Ahmad Shukri Sulaiman

Pengarang Eksekutif (Pengeluaran)
ashukri@mediaprima.com.my


Noorsham Md Salleh

Pengarang Eksekutif (Berita & Digital)
noorsham@mediaprima.com.my


Husain Jahit

Pengarang Eksekutif (Komersial)
husain@mediaprima.com.my


Mohd Radzi Wahab

Pengarang Eksekutif (Rencana)
mradziw@mediaprima.com.my


Yusri Abdul Malek

Pengarang Berita Kanan (Am)
yusri_malek@mediaprima.com.my


Muhamad Safar Ahmad

Pengarang Berita Kanan (Am)
safar@mediaprima.com.my


Ahmad Shahrul Nizam

Pengarang Berita Kanan (Rencana)
ahmadshahrulnizam@mediaprima.com.my


Hartati Hassan Basri

Pengarang Berita Kanan (Komersial)
hartati@mediaprima.com.my


Abdul Manan Samad

Pengarang Berita Kanan (Sukan)
manan_samad@mediaprima.com.my


Sufian Thauri Muhammad

Pengarang Berita (Am)
sufianthauri@mediaprima.com.my


Nazarali Saeril

Pengarang Berita (Rencana)
nazarali@mediaprima.com.my


Rozimi Hashim

Pengarang Berita (Luar Negara)
rozimi@mediaprima.com.my


Ahmad Saufi Mansor

Pengarang Berita (Jenayah)
opie@mediaprima.com.my


Ahmad Riadz Mohd Radzi

Pengarang Hiburan
riadz@mediaprima.com.my


Norlaila Hamima Jamaluddin

Pengarang Wanita
laila@mediaprima.com.my


Aimie Pardas

Pengarang Digital
aimiepardas@mediaprima.com.my


Khairil Shahriman Maarup

Pengarang Grafik
shahriman@mediaprima.com.my


Munir Ana'am Zuljadan

Pengarang Multimedia
munir@mediaprima.com.my


Khairul Mazzaman Ghazali

Pengarang Foto
khairulghazali@mediaprima.com.my


Syarifah Nor Dayana Syed Bakri

Penolong Pengarang Bisnes
dayana@mediaprima.com.my