Upacara menaikkan bendera KL2017 ketika majlis perasmian Sukan SEA Kuala Lumpur 2017 di Stadium Nasional Bukti Jalil. - Foto OSMAN ADNAN
BERNAMA

JADUAL SUKAN SEA - AHAD (20 OGOS)

AKUATIK (Pusat Akuatik Nasional, Bandar Sukan KL) - Dua Pingat

Renang berirama:

Final

Rutin Bebas Duet – 2.30 petang

Rutin Bebas Berpasukan – 8 malam

AKUATIK (Pusat Akuatik Nasional, Bandar Sukan KL) - Satu pingat

Polo air:

Round Robin Lelaki

Indonesia lwn Filipina – 9 pagi

Singapura lwn Malaysia – 11 pagi

MEMANAH (Padang Sintetik, Majlis Sukan Negara) – Dua pingat

Recurve Individu Lelaki

Kelayakan – 9.30 pagi

Penyingkiran – 2.30 petang

Tempat Ke-3 & Ke-4 – 4.40 petang

Final – 5.10 petang

Recurve Individu Wanita

Kelayakan – 9.30 pagi

Penyingkiran – 2.30 petang

Tempat Ke-3 & Ke-4 – 4.10 petang

Final – 5.10 petang

​BOLA KERANJANG (Stadium MABA, Kuala Lumpur)

Pusingan Awal

Kumpulan B Lelaki

Indonesia lwn Vietnam – 8 pagi

Kemboja lwn Singapura – 2.45 petang

Kumpulan A Lelaki

Myanmar lwn Malaysia – 5 petang

Thailand lwn Filipina - 9.30 malam

Round Robin Wanita

Indonesia lwn Myanmar – 10.15 pagi

Malaysia lwn Vietnam – 12.30 petang

Filipina lwn Singapura – 7.15 malam

BOLING (Sunway Pyramid, Petaling Jaya) - Dua pingat

Final Wanita – 9 pagi

Final Lelaki – 2.30 petang

TINJU (MiTEC, Hall 8)

Pusingan Awal

46kg - 49kg – 3 petang

52 kg - 56kg – 3.30 petang

60kg - 64kg – 4 petan

g69kg - 75 kg – 4.30 petang

KRIKET (Kinrara Oval, Puchong)

Pusingan Awal 50 Over Lelaki

Singapura lwn Myanmar – 8 pagi

Indonesia lwn Thailand – 4.10 petang

EKUESTRIAN (Terengganu International Endurace Park (TIEP), Terengganu) - Dua pingat

Kuda lasak

Final

Individu – 5 pagi

Kuda Lasak – 5 pagi

BOLA SEPAK

Kumpulan B Lelaki

Timor Leste lwn Indonesia (Stadium Selayang – 4 petang

Thailand lwn Kemboja (Stadium Selayang) – 8.45 malam

Filipina lwn Vietnam (Stadium Shah Alam)

Round Robin Wanita

Vietnam lwn Myanmar (UM Arena) – 4 petang

Thailand lwn Malaysia (Stadium UiTM Shah Alam) – 8.45 malam

FUTSAL (Kompleks Sukan Panasonic, Shah Alam)

Round Robin Wanita

Myanmar lwn Thailand – 11 pagi

Malaysia lwn Indonesia – 5 petang

Round Robin Lelaki

Indonesia lwn Thailand – 2 petang

Malaysia lwn Vietnam – 8 malam

GIMNASTIK – ARTISTIK (MiTEC, Hall 10) - Satu pingat

Final Acara Berpasukan Lelaki

Subdivision I – 10 pagi

Subdivision II – 1 tengah hari

Subdivision III – 8 malam

HOKI AIS – (Empire City Ice Arena, Damansara Perdana)

Round Robin lLelaki

Indonesia lwn Malaysia – 4 petang

Thailand lwn Singapura – 8 malam

BOLA JARING (Stadium Juara, Kompleks Sukan Bukit Kiara) - Sati pingat

Final

Malaysia lwn Singapura – 3 petang

RAGBI 7S (Stadium Majlis Bandaraya Petaling Jaya, Kelana Jaya) - Dua pingat

Lelaki

Indonesia lwn Kemboja – 10 pagi

Malaysia lwn Thailand – 10.22 pag

iFilipina lwn Singapura – 10.44 pagi

Malaysia lwn Indonesia – 12.38 tengah har

iSingapura lwn Kemboja – 1 tengah hari

Filipina lwn Thailand – 1.22 tengah hari

Tempat Ke-5 & Ke-6 – 3.38 petang

Tempat Ke-3 & Ke-4 -- 4 petangFinal – 4.44 petang

Wanita

Singapura lwn Laos – 11.06 pagi

Filipina lwn Malaysia – 11.28 pagi

Tempat pertama lwn tempat ke-4 – 1.44 tengah hari

Tempat Ke-2 lwn Tempat Ke-3 – 2.06 petang

Tempat Ke-3 & Ke-4 – 4.22 petang

Final – 4.44 petang

TAKRAW (Stadium Titiwangsa)

Kumpulan A Regu Berpasukan Lelaki

Thailand lwn Kemboja – 10 pagi

Kumpulan B Regu Berpasukan Lelaki

Myanmar lwn Indonesia – 10 pagi

Regu Wanita

Malaysia lwn Filipina – 3 petang

Thailand lwn Indonesia – 3 petang

Malaysia lwn Indonesia – 8 malam

Thailand lwn Filipina – 8.01 malam

PING PONG (MiTEC, Hall 7) - Tiga pingat

Beregu Lelaki (Kalah Mati) – 9 pagi

Beregu Campuran (Kalah Mati) – 9 pagi

Beregu Wanita (Kalah Mati) – 9 pagi

WUSHU (Pusat Konvensyen Kuala Lumpur (KLCC), Hall 5 - Lima pingat

Lelaki

Daoshu + Gunshu – 9 pagi

Jianshu (Final) – 9 pagi

Taijijian (Final) – 3 petang

Nandao + Nangun – 3 petang

Wanita

Jianshu (Final) – 9 pagi

Gunshu (Final) – 9 pagi

Nanquan (Final) – 3 petang

Artikel ini disiarkan pada : Sabtu, 19 Ogos 2017 @ 10:55 PM